Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
yaceq_z

yaceq_z

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
408.6
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-09-25 18:21:18
yaceq_z przejechał trasę Otwock - Czersk
1. PKP Otwock jest doskonałym miejscem zbiórki, z Warszawy można tu dotrzec SKM S1 jak równiez KM (kierunek: Dęblin; Otwock, Pilawa). 2. Na skrzyzowaniu dróg: Andriolego oraz Matejki znajduje się sklep ostatniej szansy gdzie, niczym przy wodopoju można się zatrzymać aby napełnić bidony i plecaki. 3. Następnie, Rezerwat na Torfach - piękne, malownicze miejsce, gdzie pośród kleszczy, zieleni, kaczek i mlodych labedzi nalezy wziąć kilka głebokich oddechów na drewnianym pomoście 4. Przedzierając się przez las - ściezkami i trasami, których opanowanie jest dla mnie wielkim wyzwaniem, docieramy do miejscowosci Janów. 5. Przejeżdzamy przez urokliwe miejscowości, należące do Powiatu Otwockiego: Janów, Wygoda, Otwock Wielki (gdzie być może uda się odwiedzić park przy Palacu Bielińskich), Kępa Nadbrzeska, Glinki. 6. Po przeprawie przez Wisłe, znajdziemy się na obrzeżach Góry Kalwarii, skąd okolicznymi drózkami dotrzemy do miejscowości Czersk 7. W Czersku odwiedzimy Ruiny zamku - są one celem naszej wyprawy.
2014-01-09 12:10:39
yaceq_z dodał i przejechał trasę Wołomin-Poświetne-Wołomin
W sam raz na weekendowy wypad
2013-08-27 10:58:50
yaceq_z dodał i przejechał trasę Wołomin-Okuniew-Wołomin
Fajna traska po utwardzonych drogach leśnych z małymi przelotkami po asfalcie
2013-08-21 20:56:03
yaceq_z dodał i przejechał trasę urle-kamieńczyk-urle
Fajna traska wzdłuż Liwca
2013-08-21 13:44:04
yaceq_z przejechał trasę Dziwnów - Wolin - Dziwnów
Start w Dziwnowie. Kierujemy się do Międzywodzia drogą rowerową R-10. Następnie tak jak prowadzi R-10 skręcamy w kierunku Wolina. Droga rowerowa biegnie obok szosy, co znacznie poprawia bezpieczeństwo. Drogą tą dojeżdżamy do Sierosławia, gdzie R-10 skręca do Kołczewa, a tu trzeba jechać dalej w kierunku Wolina. Już z daleka widać fermę wiatrową pod Wolinem. W Wolinie przejeżdżamy starym mostem obrotowym, z którego widać wioskę wikingów. Dalej jedziemy drogą prowadzącą do Kamienia Pomorskiego przez Laskę, Sibin, Kukułowo, Dusin, Skarchowo, Jaroszewo i Michałowo do Kamienia Pomorskiego. Tu warte zwiedzenia w będąca w budowie maruna żeglarska, wieża, w której mieści się Muzeum kamienia i katedra gdzie odbywają się koncerty organowe. Dalej droga prowadzi przez Dziwnówek do Dziwnowa. Są tu ścieżki rowerowe, ale w strasznym stanie, bo w budowie. W Dziwnowie piękną promenadą nadmorską do miejsca startu na Os. Rybackim na kemping Ekocamp.