Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Salon rowerowy MyBike.pl

oceń to miejsce skontaktuj się
Aleja Niepodległości 119, 02-585 Warszawa

Formularz kontaktowy

E-mail:
Podpis:

O firmie

Sklep internetowy mybike.pl działa na rynku od 2009 roku. Jednakże sprzedażą rowerów i ich akcesoriów zajmujemy się od 1999 roku a doświadczenie w sprzedaży internetowej zdobywamy od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala na błyskawiczną realizację zamówień oraz profesjonalne podejście do każdego klienta.
 
Pomocą w wyborze produktów, który z roku na rok jest coraz większy, służą Ci nasi sprzedawcy, którzy sami są miłośnikami tej dyscypliny sportu oraz „testerami” różnych rowerowych  marek. Dzięki ich doświadczeniu i znajomości produktów, bez trudu dostosują sprzęt zarówno do twoich potrzeb, ambicji jak i możliwości finansowych. Znajdziesz u nas fachową poradą oraz luźną atmosferę. Wpadaj. Sprawdź nas!

Wszystkie nowe produkty zakupione u nas posiadają 24 lub 12 miesięczna gwarancję. Na wszystkie produkty wystawiamy fakturę VAT

Klient ma prawo do zwrotu zamówionych nowych towarów w terminie do 10 dni kalendarzowych w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie będzie nosić żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń oraz będzie zawierać wszystkie elementy wchodzące w skład/komplet danego artykułu wraz z wystawioną przez nas fakturę.

tel.: 22 ... pokaż numer

Komentarze (1)

brak zdjęcia
Ocena:
Bardzo dobry sklep, fachowe podejście do klienta.
Ocena: