Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
wiktor_1994

wiktor_1994

Plewiska
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
105.4
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-08-10 11:12:41
wiktor_1994 dodał komentarz do trasy Starołęka-Rogalinek-Rataje
Z Ronda Starołęka cały czas ul. Starołęcką prosto. Jedziemy szosą do Czapur, przez Wiórek, Sasinowo i kierujemy się na Rogalinek. W Rogalinku w lewo w drogę 431. Jedziemy przez Rogalin, Świątniki, Mieczewo i Czołowo. Dojeżdzamy do Kórnika. Na drugim rondzie pod Trasą Katowicką w prawo i po ok. 600 metrach w prawo w ul. Zaułek. W tym momencie znajdujemy sie na drodze nr. 434 i kierujemy się szosą przez wioskę Dziećmierowo w stronę Śródki.W Krzyżownikach w lewo w wzdłuż autostardy i na wiadukt w prawo nad nią. Po przejechaniu wiaduktu skręt w lewo i prosto do ul. Średzkiej. Średzką kierujemy się w stronę Tulc i ul. Poznańską cały czas prosto. Poznańska zmienia się w Szczepankową a my cały czas jedziemy prosto. Na końcu Szczepankowej w lewo i prosto na wiadukt na Franowie. Na zjeździe z wiaduktu w prawo i znów w prawo wzdłuż giełdy na Franowie. Jedziemy tak jak droga główna prowadzi i wyjeżdzmy koła Gianta na Dziadoszańskiej. Potem ok.300 metrów po płytach, drogą wewnętrzną i jesteśmy na mecie naszej trasy.