Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
tymooteusz

tymooteusz

Koszalin
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
486.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-03-29 07:24:09
2014-01-26 08:20:14
tymooteusz przejechał trasę Koszalin - Jamno - Koszalin
Rekreacyjna trasa, bardzo łatwa, niedługa, w większości po ścieżkach rowerowych, jeżeli asfalt to mało uczęszczany. Polecam
2014-01-26 08:17:39
tymooteusz przejechał trasę Koszalin - Gąski - Koszalin
Trasę rozpoczynamy na ul. Morskiej w Koszalinie i kierujemy się na ścieżkę rowerową Koszalin - Mielno (ścieżka rowerowa jest nowa, więc wygodnie można jechać ze znaczną predkościom, jedynie w Mścicach trafimy na wyboje i dziury). W Mielnie na rondzie skręcamy na Gąski (drugi zjazd lub po prostu odbijamy w lewo) do Mielenka można śmiało jechać ścieżką rowerową. Od Mielenka jedziemy już asfaltem, zmagając się z dziurawą i ostro lepioną nawierzchnią, nawet kilka większych górek tak nie męczy jak wieczne wyboje na drodze. (można też skręcić do Sarbinowa i do Gąsek dojechać polną drogą). W Gąskach (w "centrum") na słupie widnieje strzałka z informacją jak dostać się do latarni. Powrót taki sam lub za Sarbinowem można odbić na Mścice (z pominięciem Mielenka i Mielna)
2014-01-26 08:13:18
2014-01-24 20:17:21
tymooteusz przejechał trasę wokół Koszalina
Trasa prowadzi wokół Koszalina, głównie szosami, jeden kawałek pokonujemy przez las. Wyjeżdżamy z Koszalina drogą do Kołobrzegu. Ścieżką rowerową jedziemy do końca Mścic. Za światłami skręcamy w prawo do Stoisławia. Tutaj rozpoczyna się zielony szlak rowerowy, choć pierwsze znaki na drzewach zobaczymy dopiero za zakładem "Młyny w Stoisławiu". Dalej szlak prowadzi przez mniejsze wioski, niekiedy trzeba przejechać przez pole po betonowych płytach, wyjeżdżamy w Biesiekierzu, dalej zielonym szlakiem przez Świeszyno, aż do Manowa. W Manowie wyjeżdżamy na główną drogę na Poznań i skręcamy w prawo. Mijamy tory i skręcamy na drogę asfaltową do Wyszeborza. Jedziemy cały czas główną drogą, przejeżdżamy przez wioskę, jedziemy dalej (szlak czerwony) betonowymi płytami, i dojeżdżamy do Policka (dołącza szlak żółty i czarny). Przejeżdżamy przez wioskę i jedziemy szlakiem żółtym (dobrze oznakowany) przez las. Wyjeżdżamy na drodze Lubiatów - Koszalin przy "Indiańskim Świecie". Skręcamy w prawo, przejeżdżamy przez Dzierżęcino. Na skrzyżowaniu dróg w prawo/prosto - dojeżdżamy do ul.Zwycięstwa przy wylocie na Maszkowo; w lewo - wyjeżdżamy przy rondzie ul. 4 Marca/ Wojska Polskiego. Życzę miłego pedałowania:)
2014-01-24 20:16:07
tymooteusz przejechał trasę Koszalin - Dzierżęcino
Trasę rozpoczynamy na rondzie przy ulicy 4 Marca/Wojska Polskiego, ale praktycznie START trasy to ulica Słupska pod sanktuarium na Górze Chełmskiej. Tam widzimy po prawej stronie drogi pierwszy znak żółtego szlaku. Zjeżdżamy drogą do miejscowości Kłos, gdzie na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i wyjeżdżamy na pole, a następnie w las drogą PPOŻ. Jedziemy żółtym szlakiem, który następnie skręca w lewo (wraz ze szlakiem czerwonym), jedziemy wzdłuż drogi, mijamy szkółkę leśną i jedziemy dalej prosto. Gdy zauważymy pierwsze zabudowania w Maszkowie - UWAGA - droga zakręca o 150 stopni w lewo w pole, nie jest to oznaczone i można się zgubić. Jedziemy wzdłuż pola, przez tereny podmokłe, a następnie drewniany mostek przecinający rzekę. Wjeżdżamy do lasu i jedziemy oznakowanym szlakiem żółtym, który prowadzi nas przez las, a następnie przez pola. Wyjeżdżamy między domami w Węgorzewie i skręcamy w prawo na szosę do Maszkowa. Jedziemy cały czas prosto, a na skrzyżowaniu odbijamy w prawo, mijamy most, po około stu metrach żółty szlak skręca w lewo do lasu. Jedziemy prosto - należy uważać na znaki, gdyż szlak po jakimś czasie odbija w prawo, a żółta strzałka zakrętu jest słabo widoczna i można ją odczytać jako znak prowadzący prosto. Skręcamy w prawo, czeka nas tam kilka dłuższych podjazdów, dojeżdżamy do małego stawu i tam skręcamy w prawo w kierunku trawiastych wzgórz (uwaga można się pomylić i pojechać prosto). Jedziemy drogą skręcając w lewo - znak po kilkudziesięciu metrach na kamieniu. Dojeżdżamy do drugiego zbiornika wodnego. Można zrobić sobie przerwę, okolica jest bardzo ładna. Szlak zakręca w prawo i po jakimś czasie wyjeżdża na wyłożoną płytami drogę Wyszebórz - Policko. Skręcamy w prawo i dojeżdżamy do Policka. Jedziemy prosto po znakach, droga jest tutaj dobrze oznaczona. Jest sporo górek, piasku, ale jedzie się dobrze. Żółty szlak prowadzi długim i szybki zjazdem do drogi Lubiatowskiej dokładnie przy "Indiańskim Świecie". Skręcamy w prawo i jedziemy szosą do Dzierżęcina. Tutaj szlak się kończy. Dojedziemy do Koszalina skręcając na pierwszym skrzyżowaniu w lewo i trzymając się głównej drogi wyjedziemy na rondzie ulic 4 marca/Wojska Polskiego. Gdy na skrzyżowaniu w Dzierżęcinie pojedziemy prosto - wyjedziemy na ulicy Zwycięstwa przy wylocie drogi do Maszkowa. Trasa jest bardzo urozmaicona, ciekawa, nadaje się zarówno na dłuższą wycieczkę jak i szybki przejazd.
2014-01-24 20:10:51
tymooteusz przejechał trasę Koszalin-Mielno-Sianów-Koszalin
Trasa przebiega z pod ratusza w Koszalinie, jedziemy do Mielna, Łaz, Sianowa aż z powrotem do Koszalina.