Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Kraków - Kalwaria

~47.98 km 12Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Kraków - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (12)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Zaczynamy w Krakowie na ulicy Monte Cassino, którą jedziemy aż do mostu. Przed mostem skręcamy w lewo i wjeżdżamy na wały wiślane którymi jedziemy doprowadzą nas do Tyńca. W Tyńcu przy Wiśle skręcamy w lewo pod stromą i małą górke pod klasztor. Jedziemy tą ulicą, aż do samego jej końca. Gdy dojedziemy do głównej drogi skręcamy w prawo na Skawine. Będąc już w Skawinie, na rynku skręcamy w prawo na Radziszów i tą drogą jedziemy do końca Radziszowa, gdzie tuż obok stacji kolejowej skręcamy w prawo pod bardzo stromą górke z której następnie jest fajny stromy zjazd. Przejeżdżamy przez tory kolejowe za którymi skręcamy w prawo w główną ulice którą jedziemy aż do Przytkowic gdzie dojeżdżamy do głównej drogi. Skręcamy w lewo na kalwarie i jedziemy tą dość ruchliwą drogą, aż do samego końca naszej trasy.
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 3.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Super trasa na weekend, droga w miarę mało ruchliwa. Kilka konkretnych podjazdów i zjazdów, więc raczej jest się zmęczonym, ale za to na finiszu w Kalwarii jakie widoki :) No i po drodze polecam zobaczyć w Woli Radziszowskiej zabytkową pradawną wioskę.
przejechałem: 2013-08-17
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa 1 klasa POLECAM
przejechałem: 2012-09-17
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Zmodyfikowałam trasę i z Radziszowa skręciłam na Lanckoronę. Tam są raczej męczące podjazdy, ale warto się wysilić, choćby prowadząc przez moment swój rower.
Stopień trudności:
Trasa ciekawa, dobra propozycja na niedzielę, podróżując oczywiście w dwie strony. Po drodze kilka niewielkich wzniesień oraz sporo małych sklepików, dlatego zaopatrzenie w napoje nie stanowi problemu.
Trasa ciekawa, dobra na jednodniowy wypad.
Stopień trudności:
Fajna Trasa :)
Stopień trudności:
Bardzo ciekawa trasa - będę starał się ukończyć w kwietniu (będę w tamtych okolicach). Zobaczymy co z tego wyjdzie :).