Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Warszawa - Sieraków

~18.74 km 23Planuję 8Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Warszawa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (23)

Przejechali (8)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wyruszamy z ulicy Gwiaździstej. Następnie kierujemy się w stronę lasku Bielańskiego, po czym jedziemy cały czas prosto, kierując się ku uniwersytetowi KSW. Następnie mamy dwie możliwości 1. kierować się przez las 2. jechać tuż przy Wiśle. Rozsądniej byłoby jednak jechać tą drugą opcją gdyż w lesie może się pogubić. Następnie przejeżdżamy obok budowy mostu północnego, następnie za ulicą prozy i dalej Pułkową. Gdy dotrzemy do krzyżówki ulic Pułkowej oraz Heroldów musimy dostać się na drugą stronę. Jedziemy prosto, ażdo ulicy Encyklopedycznej w którą to skręcamy. Dojeżdżamy do ulicy Michaliny i tu kolejna uwaga, gdyż można jechać przy drodze ale również dla zorientowanych w terenie alternatywą może być przejazd przez las . Potem jedziemy w ulicę Jamki do Dankowieckiej. Nie dalej. Następnie skręcamy w lewo I kierujemy się już do lasku młocińskiego. Mijamy Wołycińskiego i jedziemy cały czas w kierunku Kampinosu. Trasa przez lasek Młociński będzie oznaczona szlakiem niebieskim (Szlakiem Wisły). Dalej przy posesji jednorodzinnej kierujemy się w stronę słupów energetycznych. Dalej to już kwestia czasu. Nasz cel jest już blisko, stądteż jedziemy Kampinowską do bramy głównej, i wjeżdżamy do Kampinowskiego Parku Narodowego. Teraz będziemy mieli bardzo ułatwione zadanie gdyż trasa oznakowana jest czarnym szlakiem. Więc nie pozostaje nam nic innego jak trzymać się szlaku. Znaki informujące są umieszczone niemal co 100 m. Po pewnym czasie znajdziemy się Siarkowie, gdzie możemy zakończyć naszą podróż.
reklama

Komentarze (6)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa zielona ale ten piach :)
przejechałem: 2015-08-11
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Wszystko zależy od tego co lubimy,byłem i trasa taka sobie, od wielu tygodni dobrze n ie popadało więc w lesie było sucho i momentami miałem wrażenie że jadę po plaży,las jak las,teren płaski, zero podjazdów,nie było gdzie się zmęczyć,dobrze że korzenie były to trochę trzeba było uważać a nie lecieć przed siebie na oślep - podsumowując traska łatwa technicznie i niewymagająca kondycyjnie - nastepnym razem jadą dalej za Sieraków.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo ładna. Dużo zieleni i w ogóle wszystko ok ;) Tylko nie radzę jeździć z dziewczyną, bo narzeka, że ciężko po lesie się jeździ ;)
Stopień trudności:
Traska bardzo fajna i godna polecenia
traska ok.
Stopień trudności:
Zieleń, zieleń i jeszcze raz zieleń. Czego jeszcze chcieć?
Stopień trudności: