Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szlak Słoneczny

~8.6 km 68Planuję 21Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (68)

Przejechali (21)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Szlak Słoneczny liczy około 8,5 km dobra przejażdżka na poznanie prawego brzegu Wisły. Szlak rozpoczyna się przy elektrociepłowni Żerań. Z tamtą wyruszamy w kierunku mostu Roweckiego i dostajemy się na Wybrzeże Puckie. Jedziemy nim proso, aż do mostu Gdańskiego którego mijamy a następnie przy zoo Wybrzeżem Helskim jedziemy cały czas przy Wiśle. Następnie za aleja Solidarności jedziemy Wybrzeżem Szczecińskim, potem za mostem Świętokrzyskim Wybrzeżem Szczecińskim, a na koniec na Wał Miedzeszyński, aż do Alei Stanów Zjednoczonych. Szlak ma przepiękne widoki szczególnie w sezonie letnim więc warto się nim przejechać. Podczas wycieczki przejeżdżać będziemy również obok stadionu X lecia więc jest na co popatrzeć.
reklama

Komentarze (10)

Średnia ocena trasy: 3.8
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Fajna trasa. Jak jest ciepło masa ludzi. W normalny dzień jak dla mnie całkiem sympatyczna dojazdówka.
Wrażenia:
Stopień trudności:
;)
przejechałem: 2016-06-12
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa wybitnie łatwa, rekreacyjna dla niedzielnych rowerzystów. Nie posiada żadnych wartości komunikacyjnych gdyż występują braki w podłączeniu do systemu miejskich drog dla rowerów i w rejonie mostu Świętokrzyskiego brak mostku łącznikowego nad kanałem.
Wrażenia:
Stopień trudności:
Widoczki moim zdaniem może nie takie cudowne jak Koledzy piszą, ale na pewno ma się wrażenie obcowania z przyrodą. Nawierzchnia jest w porządku, a tuż obok rośnie już dzika roślinność i zwisa nad ścieżką:) Zasadniczo równo; raz czy dwa razy parę pagórków, żeby się nie zanudzić; w jednym miejscu ostry podjazd (ha, udało mi się podjechać bez zsiadania, ale jestem z siebie dumny). Polecam!
Stopień trudności:
ładnie :)
Stopień trudności:
polecam
Stopień trudności:
Bardzo fajna trasa, która zawiera piękne widoczki. Jest to moja pierwsza trasa wyszukana w tym serwisie. Dużym plusem okazał się wczorajszy deszcz, ponieważ mogłem stestowac moje opony. :-) Naprawdę polecam!!!
Stopień trudności:
polecam :)
Stopień trudności:
Wisła płynie obok razem z tobą.
Stopień trudności:
jechałem kiedyś tą trasą jest to naprawdę jedno z fajniejszych miejsc na rower w Warszawie