Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Z Kampinosu do Powsina

~32.91 km 29Planuję 12Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Kampinos - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (29)

Przejechali (12)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa rozpoczyna się przy bramie głównej Kampinosu (od strony Łomianek).Wyruszamy w stronę ulicy Kampinoskiej którą to jedziemy cały czas prosto. Gdy dotrzemy do jej końca będziemy znajdować się już w lesie. Jedziemy szlakiem niebieskim czyli tzw. Szlakiem Wisły. Gdy znajdziemy się przy Słupach energetycznych napotkamy trudności, to znaczy suchy lub kiedy jedziemy w czasie deszczu błotnisty piach, Z trudnością go pokonując wyruszamy dalej trzymając się szlaku. Docieramy do domku a raczej willi jednorodzinnej mijamy ja i wjeżdżam do laku młocińskiego, podążając cały czas szlakiem. Teraz czeka nas, jak jedziemy w przyzwoicie, 15 minutowa droga przez ten las. Podążamy szlakiem i gdy już wyjedziemy z lasu znajdźmy się na ulicy Dziekanowskiej, skręcamy w nią w lewo i do ulicy Wójcickiego. Jedziemy do ruchliwej ulicy Pułkowej. Gdy już znajdziemy się przy niej skręcamy w kierunku Warszawy i jedziemy wzdłuż ulicy pułkowej. (Uwaga można podążać lasem młocińskim-tylko dla zorientowanych. ) Dalej prosto i gdy już znajdziemy się przy krzyżówce ulicy heroldów skręcamy na drugą stronę i przy wybrzeżu gdyńskim trzymamy się Wisły. Wcześniej mijając ulicę Prozy. Dalej gdy miniemy pompę wodną wjeżdżamy pod górkę (Nie na dół!) i z tamtą dalej prosto. Mijamy wykopaliska piachu, krzyżówkę ulicy gwiaździstej, dalej Wybrzeżem gdyńskim. Gdy znajdziemy się przy Instytucie olimpijskim jedziemy dalej prosto w kierunku Powiśla. Teraz czeka nas około 15 minut drogi jadąc sprawnie i gdy znajdziemy się przy ulicy Solec to skręcamy w nią. Dalej na aleję Stanka następnie skręcamy w kierunku Agrykoli. Gdy miniemy kompleksy sportowe czeka nas jazda pod górkę. Gdy znajdziemy się na Alejach Ujazdowskich skręcamy w kierunku Powsina czyli na lewo. Teraz do Belwederskiej następnie w dół, do Sobieskiego którą tą jedziemy Cały zaś prosto. Gdy już się znajdzie na końcu tej ulicy jedziemy Wilanowska Poczyń skręcając w Przyczółkowa jedziemy w kierunku Powsina. Dalej to już kwestia czasu, Gdy znajdziemy się na Drewy i nią się będziemy kierować będziemy musieli "szukać" polnej drogi która nas zawiedzie prosto do Parku kultury Powsin.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 2
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa dosyc fajna
Stopień trudności:
Kultowa trasa "na Powsin"
fajna trasa
Stopień trudności: