Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Majdan - Roztoki Górne - Majdan

~41.74 km 2Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa piękna i stosunkowo łatwa. W okolicy Balnicy miałem niewielkie trudności z odnalezieniem trasy. Należy trzymać się okolicy torów kolejki wąskotorowej. W miejscu gdzie droga przecina tory (patrz zdjęcie), należy kierować się w lewo i mieć tory po swojej lewej stronie. Tory znikają w lesie, natomiast my "przemy":) na przód trzymając się drogi (jak mi powiedziano) jeszcze przedwojennej. Ja osobiście troszeczkę się pogubiłem w tym miejscu. Niepotrzebnie zszedłem z tej starej drogi i kierowałem sie strasznie głębokimi świeżymi koleina w błocie wzdłuż słupów lini elektrycznej. Zaryzykowałem i poszedłem przez las w lewo opuszczają koleiny. Ryzyko się opłaciło bo wyszedłem dokładnie na stacji kolejki w Balnicy. Teraz trzymamy się tylko żółtego szlaku. Tutaj też napotkamy niewielkie trudności gdyż trasa jest mało uczęszczana i z tego względu oznakowanie chyba nie było dawno odświeżane.
01.05.2013
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.