Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Warszawa - Bielany - Powiśle

~17.49 km 25Planuję 11Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Warszawa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (25)

Przejechali (11)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start na Bielanach na skrzyżowaniu Podleśnej i Marymonckiej (domyślny). Jedziemy w kierunku Gwiaździstej, następnie gdy dotrzemy do Kępy Potockiej wyruszamy w kierunku Powiśla cały czas trzymając się ścieżki rowerowej (szlak Wisły- niebieski). Gdy dotrzemy do mostu Gdańskiego, to wchodzimy na drugi jego poziom i przez most na drugą stronę. Następnie przy ZOO jedziemy cały czas przy Wiśle. Gdy dotrzemy do mostu Świętokrzyskiego, to skręcamy i przez most na drugą stronę. Gdy dotrzemy na drugi koniec musimy zejść z roweru i przejść po malutkich niebezpiecznych schodkach znajdujących się pod mostem by dotrzeć na ścieżkę dla rowerzystów. Gdy już tam się znajdziemy jedziemy przy Wiśle w przeciwnym kierunku jakim jechaliśmy po drugiej stronie Wisły. Przy moście gdańskim przechodzimy na drugą stronę Wybrzeża Gdyńskiego i kierujemy się an ulicę Krajewskiego. Gdy już na niej się znajdziemy jedziemy cały czas za Warszawską Cytadelą. Następnie kierujemy się do Wybrzeża Gdyńskiego i trafiamy na Szlak Wisły. Kierujemy się do Kępy potockiej. Następnie okrążamy jaw kierunku zachodniej i udajemy się do ulicy Promyka którą jedziemy cały czas prosto Uwaga nie ma tam ścieżki rowerowej! Następnie jedziemy przez Park Kaskada, Aleją słowiańska do Marymonckiej i na koniec prosto do skrzyżowania.
reklama

Komentarze (9)

Średnia ocena trasy: 4.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Prosta i przyjemna trasa....
przejechałem: 2013-06-15
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa sympatyczna, wokół Cytadeli jedzie się bardzo fajną ścieżką. Nowa, ciekawa dla mnie trasa przy pl. Lelewela.
przejechałem: 2013-08-27
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Chciałabym się dowiedzieć jaki przejazd jest na trasie w pobliżu Cytadeli? Czy trasa zaznaczona na mapie dobrze to odwzorowuje, czy można wjechać na teren, czy wzdłuż murów ul.Krajewskiego, czy jest tam jakaś ścieżka?
.
Stopień trudności:
Zbyt łatwa, ale zarazem ciekawa trasa ;)
Stopień trudności:
Dokładnie, poprzedni komentarz wzorowo opisuje trasę
Sporo atrakcji turystycznych
Stopień trudności:
Kolejny warszawski odcinek trasy rowerowej warty przejechania
Troszkę historii naszego budownictwa, zieleni i świateł
Stopień trudności: