Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Biskupin - Starorzecze Odry

~35.72 km 11Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (11)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa dla niewymagających, weekendowych rowerzystów. Bardzo ładna i miła trasa, która zaczyna się na biskupinie, wiodąca wałami do opatowic, skąd odbijamy na Tresno i dalej asfaltem do obwodnicy. Obwodnica ma własną ścieżkę rowerową, aczkolwiek w ciepłe dni zapchaną ludźmi. po dojeździe do pierwszej zapory już po zjeździe z obwodnicy zaczyna się jazda leśną ścieżką i polecam pojechać gdy nie ma błota. Wszystko zostaje wynagrodzone pięknym starorzeczem odry, gdzie jest już cicho i spokojnie. Jak na Wrocław piękny teren. Polecam
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Chwilowo proszę uważać. Do końca czerwca 2017 grobla jest zamknięta i nie przedostaniecie się na Wyspę Opatowicką od strony Mokrego Dworu.
Trasa dla niewymagających, weekendowych rowerzystów. Bardzo ładna i miła trasa, która zaczyna się na biskupinie, wiodąca wałami do opatowic, skąd odbijamy na Tresno i dalej asfaltem do obwodnicy. Obwodnica ma własną ścieżkę rowerową, aczkolwiek w ciepłe dni zapchaną ludźmi. po dojeździe do pierwszej zapory już po zjeździe z obwodnicy zaczyna się jazda leśną ścieżką i polecam pojechać gdy nie ma błota. Wszystko zostaje wynagrodzone pięknym starorzeczem odry, gdzie jest już cicho i spokojnie. Jak na Wrocław piękny teren. Polecam!
przejechałem: 2013-04-14
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: