Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Warszawa - Modlin

~26.63 km 73Planuję 14Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (73)

Przejechali (14)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wyruszamy wałem spod zabytkowego, gotyckiego kościoła św. Jakuba na Tarchominie. W kompleksie obok kościoła znajduje się wielki pałac Mostowskich, w którym obecnie znajduje się seminarium, zabytkowy dworek i rozległy park. Trasa wału przebiega przez rezerwat Ławice Kiełpińskie, po drodze pałac Michała Poniatowskiego w Jabłonnej. W Modlinie fortyfikacje wojskowe, spichlerz oraz wspaniały krajobraz łączącego się Bugu z Wisłą. Z Modlina widać kawałek Kampinosu.
reklama

Komentarze (5)

Średnia ocena trasy: 4.8
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przejechałem tę trasę parę razy parę lat temu. Raz nawet na piechotę. Polecam. Gdy zaczynają się tereny zabudowane Nowego Dworu Mazowieckiego, lepiej zjechać i pojechać podwórkami, bo ścieżka na wale znika.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Miła trasa na weekendowy dzień ;-)
Stopień trudności:
Jechałem 5 czerwca 2016 (niedziela) z Bielan. Przejechałem przez most północny, potem od razu odbiłem na wał. Pierwsze 5km trochę ludzi, potem już luźno (była ładna pogoda). Ostatnie 3-4 km lepiej zjechać aktualnie z wału, na samym końcu trasy wał jest bardzo porośnięty. Po drodze jest dużo fajnych miejsc więc czasami warto zjechać z trasy i zobaczyć co jest z jednej strony wału i drugiej
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo sympatyczna trasa. Ja jechałem z Bielan (przez Młociny i Most Północny). Ścieżka idąca wałem w większości przyzwoita, choć do dyspozycji w zasadzie tylko jedna "koleina". Ostatnie 3-4 km wału przez DK85 koleina zanika i wtedy warto już zjechać na DK630 (szerokie pobocza), chyba, że ktoś lubi "masaż" pośladkowy ;-). Trudny dostęp na peron w Modlinie (dla planujących powrót doi Wawy pociągiem) - windy małe, rynien na schodach na wiadukt brak.
przejechałem: 2015-05-05
Pogoda:
Stopień trudności:
Spokojna trasa wałem wiślanym, tylko na końcu trzeba pokonać krótki odcinek ulicą, polecam wszystkim!
przejechałem: 2012-05-11
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: