Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rowy - Smołdzino - Kluki - Czołpino

~61.53 km 16Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (16)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
trasa ciekawa duże zmiany krajobrazu .trzy wierze widokowe,pierwsza koło Rowów,druga to Rowokół w Smołdzinie trzecia w Klukach na końcu przy jeziorze,poza tym wydmy i latarnia w Czołpinie.Z Czołpina słowińskim parkiem narodowym ..Trasę tą przejechałem kilkukrotnie w różnych konfiguracjach.Dużo mapek i drogowskazów jeździłem tam dobrych kilka tygodni.Dla spragnionych adrenaliny zjazd z Rowokołu , podjazd jeszcze trudniejszy ,kilka możliwych wariantów ,tak samo podjazd do samej latarni w Czołpinie
02.08.2012
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 4.3
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Czy na miejscu tj. w miejscowosci rwy jest mozliwosc zakupienia atlasu ze sciezkami rowerowymi ?
Stopień trudności:
Ze Smołdzina (a właściwie spod Rowokołu) do Gardny Wielkiej można jechać również leśną drogą, z dość dużą ilością podjazdów i zjazdów :) Na papierowej mapie Słowińskiego Parku Narodowego szlak ten jest oznaczony jako żółty.
Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo ciekawa trasa, wyłączając wjazd na Rowokół łatwo i przyjemnie. W lesie nie za dużo piachu , z Rowów do Gardna męczące , dziurkowane płyty.
Wrażenia:
Stopień trudności: