Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Dębowiec - Klimczok

~21.86 km 9Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (9)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa przebiega od parkingu pod Dębowcem przez Dębowiec - Szyndzielnię- Klimczok - Stołów - Błatnia - Zapora w Wapienicy - i na dole (szlakiem zielonym górskim) z powrotem na Dębowiec. Szlaki turystyczne odpowiednio - z Dębowca na Szyndzielnię - czerwony Z Szyndzielni na Klimczok - żółty Z Klimczoka na Błatnią - żółty Z Błatniej w kierunku zapory w Wapienicy - niebieski i na dole szlak zielony - trzeba na wysokości lotniska wjechać w las pod szlabanem - szlak zielony i dalej w kierunku Dębowca.
reklama

Komentarze (6)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

z Dębowca na Szyndzielnie jest płynny i spokojny podjazd. Jedziemy do samej Szyndzielni ubitym tłuczniem. Z Szyndzielni na Klimczok trasa się już zmienia gdyż jedziemy po kamieniach i mamy podjazd pod klimczok - a bardziej podejście - nie jest wykonalne (dla mnie na rowerze Mongoose Otero) aby tam wjechać. Z Klimczoka na Błatnią bardzo szybki i stromy zjazd po grząskich kamieniach do Błatnej. Z Błatnej już spokojniej zjeżdżamy do zapory w Wapiennicy terenami leśnymi. Ja pojechałem dalej i nie wjechałem w las jak proponuje tutaj założyciel trasy 'MISIU" na zielony szlak gdyż najzwyczajniej w świecie go minąłem. Dalej ulicami wydłużyłem sobie trasę aby wrócić na parking pod Dębowiec. Całą tasę zrobiłem w 5 godzin spokojnie jadąc, robiąc sobie przystanki na Szyndzielni i na Błatnej odpoczywając.
przejechałem: 2014-10-25
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Ciekawa trasa zjazdów nie wiele ale w sam raz na rozgrzewkę
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
muszę się tutaj wybrać, tylko nie wiem czy nie za stromo:/
Przejechałem od drugiej strony, od Jaworza przez Błatnią. Były chmury powyżej 900m i dokuczały śliskie kamienie. Fajna trasa z możliwością wielu modyfikacji. Polecam.
przejechałem: 2012-09-30
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Polecam.
przejechałem: 2012-09-22
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
...jest kawałek do przejechania - ale na spokojnie to połowa niedzieli wystarczy. A co do niedzieli i w ogóle tej trasy - to jest to mocno uczęszczany szlak turystyczny więc w niedziele ludzi od groma...