Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Mierzyn - Locknitz - Głębokie

~48.97 km 20Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Mierzyn - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (20)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Dojeżdżamy do Mierzyna,boczną asfaltowa drogą kierujemy się na Stobno,mijamy je dojeżdżając do torów kolejowych. Za przejazdem jedziemy nadal prosto, po 3km droga skręca na Bobolin ,my jednak jedziemy nadal prosto i po ok. 500m dojedziemy do przejścia rowerowo-pieszego. Po 2km kamienistej polnej drogi i jesteśmy w Schwennenz, skręcamy w prawo i jedziemy prosto do Sonnenberg, następnie po raz kolejny skręcamy w prawo kierując się do Ramin, a następnie do Retzin. Kierując się w prawo szosa dojedziemy do Locknitz. Tu mała przerwa na pysznego kebaba w barze z ogródkiem przy głównej drodze i dalej jedziemy ścieżką rowerowa w stronę Lubieszyna. Po 3 km ścieżka się kończy, a my skręcamy w lewo ,kilometr kostki i jesteśmy w Plowen poczym znów skręcamy w prawo mijając wieś ,skręcamy w lewo i jadąc prosto po ok 3 km droga sie rozwidla ,jedziemy w lewo do Blankensee skręcamy w prawo w strone przejścia granicznego.Stad przez Buk dojedziemy do Głebokiego.
reklama

Komentarze (8)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Jeżdżę nią co dwa tygodnie. Do niemieckiej granicy jedzie się ciężko, po przejściu w Lubieszynie jest piękna droga rowerowa. W Loeknitz sporo sklepów, po drodze raczej brak. (oprócz Biedronki i mcDonalda koło wspomnianego przejścia. PS.: Łatwa trasa, tyle że spory dystans. Od Loknitz można pojechać niemiecką drogą krajową do Pasewalku, jest to 14km drogą albo trochę więcej polami(aczkolwiek tymi polami jedzie się ciężko. Cały czas kostka brukowa. Polecam przycisnąć trochę na DK, niż wlec się na kamieniach.)
przejechałem: 2015-07-08
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
rewelacyjna trasa
Jutro lecę tam na Kebab ;)
Dobra trasa w sam raz na wypady treningowe.
Stopień trudności:
Jechałem delikatnie inną trasą bo przez Lubieszyn asfaltem, reszta taka sama. Polecam innym w Locknitz zrobić krótką przerwę nad rzeką Randow, bo nic innego oprócz pól i supermarketu nie ma :) Trasa ogólnie dobra na trening. Polecam innym
super trasa
Trasa do przejechania w wiosennych planach :)
Chętnie przejadę się tą trasą, dzięki za szczegółowy opis :)