Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Krajowy Rejestr Rowerowy

Dwernik - Koliba - Pszczeliny - Dwernik

~30.47 km 4Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras

Planują (4)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa głównie utwardzona kamienista plus trudny fragment szlaku turystycznego pieszego (zjazd, który nie jest bardzo stromy zmuszający momentami do zejścia z roweru - chyba, że się umie trialować ;)). Ok 10 km to równy asfalt. Odcinek z Pszczelin do Dwernika zaczyna się długim i stromym podjazdem. Kiedyś przejechałem ją z 50-letnim stryjkiem, więc nie jest przesadnie trudna :).
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)
Trasę przejechaliśmy w tamtym roku. Prawda, są odcinki kamieniste, ale również z pięknymi widokami i z dala od ludzi, więc od razu ocena w górę. Uwaga na odcinek od Koliby Studenckiej - tu kończy się szlak rowerowy i zaczyna szlak pieszy! Swoją drogą świetny odcinek leśny, ale miejscami trzeba prowadzić rowery czy przenosić je przez strumyki (jeździmy amatorsko więc nie skaczemy i nie prujemy na jednym kole). Było bardzo fajnie.
przejechałem: 2017-08-24
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: