Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Jelenia Góra - Szklarska Poręba - Jelenia Góra

~78.13 km 4Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Jelenia Góra - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę rozpocząłem w Cieplicach gdzie dojechałem do drogi krajowej nr 3 i skierowałem się do Szklarskiej Poręby Górnej początek trasy łagodny, od skrętu na Piechowice zaczyna się wzniesienie aż do Szklarskiej Poręby, w Szklarskiej skręcamy w prawo na drogę nr 358 do Świeradowa po paru kilometrach dojeżdżamy do zakrętu śmierci tutaj rozpościera się przepiękny widok na Karkonosze, można zrobić pamiątkowe zdjęcie:), skąd mamy łagodny zjazd aż do Świeradowa gdzie wjeżdżamy na niebieski szlak którym kierujemy się przez Mirsk do Starej Kamienicy, po drodze mijamy tamę z suchym zbiornikiem przeciw powodziowym,przed wsią Grudza mamy dość wymagający podjazd. W Starej Kamienicy skręcamy na zielony szlak dojeżdżamy nim do szlaku czarnego który prowadzi do Rybnicy. tutaj szlak się kończy a my kierujemy się do Cieplic.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 1
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Fajne zdjęcie, jeszcze ja je robiłam. Nie wiesz co napisać o sobie ?twoje motto zyciowe: bzykam wszystko co sie rusza i nigdy nie będę wierny bo nigdy nie byłem, jestem żołnierzem i ,,gdzie strona tam żona"
Stopień trudności:
Jeździsz pewnie i bzykasz laski po drodze ?
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
fajna trasa o zróżnicowanym stopniu trudności, po drodze mijamy dwa ciekawe miasta i punkt widokowy.
Stopień trudności: