Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szczecin - Morzyczyn

~68.52 km 2Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Szczecin - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z ul. bagiennej na oś, zdroje wyjeżdżam na ul. struga która jest w przebudowie i jazda nią nie należy do przyjemności ale da sie przeżyć ponieważ nie trwa to długo od Kijewa trasa jest już oki ale jedziemy prawym pasem i uważamy bo ruch na tej drodze jest dość duży, dalej ul. Szosa Stargardzka mijamy oś. Płonia i wyjeżdżamy na dwupasmową drogę krajową nr. 10 po której poruszamy się pasem awaryjnym i tak dojeżdżamy do Kobylanki, tu konczą sie wszystkie problemy bo do samego Morzyczyna jedziemy już extra drogą rowerową (szeroka asfaltowa) jak do tej pory teren jest płaski i bez większych wzniesień, w Morzyczynie wjeżdżam nad jezioro Miedwie robie pętle wzdłuż promenady i znowu wyjeżdżam na droge rowerową w strone Kobylanki w której skręcam w prawo w drogę nr. 120 w strone Kołbacza, tu jade już po drodze ponieważ nie ma drogi rowerowej, ruch nie jest zbyt duży więc fajnie sie jedzie, są tu już małe wzniesienia ale nie uciążliwe, mijam miejscowość Bielkowo tu zaczyna sie większy podjazd po którym następuje świetny zjazd na pełnej mocy kończący sie w Kołbaczu, trasa przebiega przez otaczające ją pola i malownicze tereny, dalej dojeżdżam do drogi krajowej nr 3 skręcam w lewo po czym po chwili dojeżdżam do Starego Czarnowa gdzie skręcam w prawo w drogę nr 120 i kieruje się w kierunku Gardna, na tej drodze też ruch nie jest zbyt duży więc jadę sobie spokojnie i podziwiam widoki które są tu naprawdę piękne, po drodze mijam miejscowości Kartno i Żelisławiec przejeżdżam nad trasą S3 i tak oto jestem w Gardnie, tu skręcam w prawo na Szczecin i lecąc cały czas asfaltówką mijam Wysoką Gryfińska za chwile Chlebowo i tak mijając lasy i pola dojeżdżam do drogi nr 31 , skręcam w prawo i tu już przy dużym natężeniu ruchu mijam dzielnice Żydowce , Podjuchy po czym dojeżdżam do Zdroi i z ul. Bat. Chłopskich skręcam w prawo w ul. Walecznych za chwile w lewo w ul. Piechoty jeszcze raz w lewo w ul. Jaśminową i pierwsza w prawo ul.Bagienna ( meta )
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

trasa typowo treningowa , żadnych niespodzianek
Stopień trudności: