Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Ustka - Modła - Charnowo - Ustka

~28.62 km 6Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Ustka - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo łatwa,praktycznie po płaskim.Wyjeżdżamy z Ustki ul.Dworcową przez wiadukt w kierunku Darłowa.Na światłach skręcamy w ul.Zubrzyckiego i jedziemy asfaltem w kierunku Lędowo Osiedle.Zgodnie z drogowskazem skręcamy w lewo przez tory w kierunku Modlinka i bitą drogą jedziemy aż do miejscowości,w "centrum" skręcamy w lewo i kierujemy się na Modłę. Na skrzyżowaniu w Modle skręcamy w prawo i po drodze z płyt dojeżdżamy do Duninowa.Po dojechaniu do szosy jedziemy w prawo i po przejechaniu ok.300 m skręcamy w lewo i dobra drogą z niewielkim ruchem samochodowym,przez Pęplino i Wielichowo jedziemy do Charnowa.Mijamy skręt na most i jedziemy prosto,najpierw asfaltem a później bitą drogą do Wodnicy. Zwracamy uwagę na drogowskaz który przez mostek na Słupi kieruje nas na szlak rowerowy R-10.Odcinek lasem bukowym pod górkę jest trochę trudniejszy szczególnie po opadach,ale później jest już płasko do samej Ustki.Wycieczka nie wymagająca specjalnej kondycji,w sam raz na lekki rozruch.
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa bardzo łatwa i przyjemna, żona miała skurcze, ale jej nie wykończyłem, w rzeczywistości jest ponad 30km, polecam
Pogoda:
Wrażenia: