Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szczecin - Rieth - Szczecin

~77.46 km 8Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Buk - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (8)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Ze Szcecina Bezrzecze, płaską asfaltową szosą, jedziemy do przejścia granicznego w Buku. Przejście graniczne w Buku zarówno dla pieszych jak i rowerzystów. Jest to ścieżka z kostki brukowej o dł. ok 100 m. Zaraz za przejściem zaczyna się ścieżka rowerowa, która kończy się na początku wsi Blankensee. Dalej jest asfaltowa szosa z małym podjazdem do wsi Pampow. We wsi Grunhof dojeżdżamy do główniejszej drogi, którą docieramy do wsi Hintersee, gdzie skręcamy w brukowaną drogę (dobrze jest jechać po lewym poboczu i chodniku). Po około 500 m docieramy do żwirowej ścieżki rowerowej, która biegnie trasą dawnej kolejki. Tą ścieżką dojeżdżamy do miasteczka Rieth nad Zalewem Szczecińskim. Skręcamy w ulicę Grenzstrasse, gdzie po pewnym czasie kończy się droga asfaltowa. Dalej jedziemy więc drogą gruntową wzdłuż granicy do mostku. Przekraczamy mostek, granicę i jedziemy gruntową leśną drogą (w dwóch miejscach jest trochę piachu). Dojeżdżamy do szosy Nowe Warpno - Dobieszczyn, która jest asfaltowa, ale w dosyć fatalnym stanie. Od Dobieszczyna jest dobra szosa, która prowadzi do Tanowa i dalej do Szczecina.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Dość łatwa trasa
Stopień trudności: