Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Balnica - Solinka - Liszna - Majdan

~23.76 km 3Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wola Michowa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa terenowa, choć po górach. Dolinką opuszczonej wsi Balnica (warto zobaczyć kaplicę), do ostatniego przystanku kolejki (kursuje w lecie) - dla mniej zaprawionych isnieje opcja wywiezienia roweru i zjazdu dolinką 1) Balnicy 2) Solinki 3) Lisznej (asfalt). W Balnicy - jedyne we wsi - gospodarstwo agroturystyczne. Wokół błoto i błoto:) Warto wiedzieć, że: za gospodarstwem biegnie droga leśna, którą można przejechać rowerem. Ja pchałam się torami kolejki - nie polecam - i kawałkiem pieszego szlaku - tym bardziej nie polecam. Potem już droga łagodna żwirowo - kamienista. W Solince cerkwisko i cmentarz. W Roztokach - kilka gospodarstw (ponoć pole namiotowe), w Lisznej zaś asfalt prowadzi aż do Majdanu (po drodze Park Dzikich Zwierząt). Jeszcze w Roztokach warto podjechać na )( nad Roztokami Górnymi, skąd roztacza się olśniewający widok na słowackie Bukovske Vrhy (można pokusić się o zjazd na słowacka stronę).
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.