Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wokół Jeziora Wigry

~45.37 km 5Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
To jedna z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce. Początek mojej trasy to Stary Folwark, następnie Cimochowizna, Słupie, Gawrych-Ruda, Bryzgiel, Czerwony Krzyż, Mikołajewo, Rosochaty Róg, Czerwony Folwark, Wigry i Stary Folwark. Pierwsza część trasy (do Słupia) jest dość wymagająca: liczne podjazdy, dość dużo korzeni, trochę kopnego piasku, mostki. Raczej nie nadaje się dla rowerzystów z przyczepkami i małymi dziećmi. Przy średniej kondycji do spokojnego przejechania. Pozostała część "wypoczynkowa" choć i tu nie brakuje podjazdów. Większa część trasy to szuter, miejscami zdarza się asfalt. Jest sporo miejsc gdzie można zjeść posiłek, wypić kawę i odpocząć. Krajobraz i całe otoczenie super (warto dokładnie zwiedzić kościół w Wigrach). Polecam każdemu (na pewno nikt nie będzie żałował takiej wycieczki).
18.07.2017
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.