Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wokół jeziora Czorsztyńskiego

~60.42 km 5Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Piękna trasa zaplanowana na 6-cio godzinną wycieczkę (oczywiście z przerwami). Po drodze czeka was kilka fajnych zjazdów oraz kilka wspinaczek. Sugeruję obrać kierunek Krościenko - tak żeby podjazd w kierunku czorsztyna zrobić na początek (350m na długości 7km) - następnie zjazd do Czorsztyna i odpoczynek przy zamku. Podjazd powrotny (125m na długości 2,7km) i długa droga w dół aż do końca jeziora. Następnie podjazd pod Falsztyn (125m na długości 3km) i już do końca "z górki". Zamek w Niedzicy oraz zapora jak punkt odpoczynku. Następnie w kierunku Czerwonego Klasztoru i piękną widokową trasą wzdłuż Dunajca do samej Szczawnicy. Tutaj nie należy się nastawiać na zbyt szybką jazdę (przynajmniej w sezonie) bo ludzie chodzą i udają że Cię nie widzą jak nadjeżdżasz.. Odradzam trasę z dziećmi ze względu na udział dróg głównych w trasie. Jednak poza tą małą niedogodnością trasa naprawdę piękna i warta odwiedzenia.
22.07.2017
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.