Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Wokół jeziora Rożnowskiego

~53.7 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
W mojej opinii trasa naprawdę ciekawa - kilka szybkich zjazdów oraz kilka dosyć stromych podjazdów. Sugeruje kierunek Zapora - Przeprawa - Tęgorzyce - Gródek - Zapora. Startując o godzinie 12:00; zaliczając 20 minut ulewnego deszczu (przez co pierwszy podjazd w lesie był trochę trudniejszy) oraz godzinną przerwę na posiłek w Gródku - o 18:00 byliśmy z powrotem na parkingu. Tempo bez forsowania. Ze względu na częsciowy przejaz wzdłuż drogi nr 75 odradzam dzieciom). Należy się spodziewać dwóch naprawdę sporych podjazdów (trudno określić procent pochylenia ale napewno powyżej normy drogowej :)). Pierwszy podjazd 240m w górę na odcinku niecałych 4km oraz drugi 160m na odcinku niecałych 3km. Na koniec pod górkę tak na dobicie i rozpalenie mięśni 100m w górę na odcinku 2km a później już parking. Polecam przerwę na obiad w Gródku (45km). Widoki naprawdę fajne i satysfakcja z przejechanej trasy.
21.07.2017
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.