Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Czeremcha - Białowieża

~49.24 km 4Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Pierwsza wycieczka rowerowa z noclegiem:) Podróż pociągiem z Warszawy do Czeremchy. Stamtąd na rowerze, początkowo po szosie przez wsie. Od Wólki Terechowskiej do Białej Straży droga gruntowa, ale utwardzona. Następnie do Topiła droga asfaltowa, później już droga przez las aż do drogi wojewódzkiej (około 20km) Trasa łatwa, ale uwaga na dwie rzeczy: Po pierwsze - ewentualny odpoczynek należy planować przed Topiłem, później droga przez las pełen owadów - nie można się zatrzymać nawet na chwilkę, bo tną od razu. Po drugie - kontrole Straży Granicznej - na początku trasa prowadzi wzdłuż granicy z Białorusią, strażnicy spisują każdego, żeby się zabezpieczyć przed nielegalnym przekraczaniem granicy. Nocleg w Białowieży, następnego dnia powrót trasą do Hajnówki, stamtąd pociąg do Siedlec, a stamtąd do Warszawy. :)
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Nasza trasa to :Białowieża-"Miejsce mocy"-Topiły-Białowieża.Bardzo relaksująca wycieczka. Owady tną na odcinkach leśnych czyli w większości. Jedyne utrudnienie można spotkać po deszczach w okolicach "miejsca mocy". My odpoczynek mieliśmy w Topiłach. Tamtejszy bar serwuje jedzonko tylko w dni przyjazdu kolejki wąskotorowej z Hajnówki (zdaje się że co drugi dzień).Polecam nawet słabo zaawansowanym rowerzystom.
przejechałem: 2017-08-21
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Serdecznie polecam, szczególnie jako oderwanie się od zgiełku codzienności
Stopień trudności: