Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Włochy - Powiśle - Włochy

~22.53 km Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę zaczynamy na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Popularną, przy KFC. Jedziemy ścieżką rowerową w kierunku Ronda Zesłańców Syberyjskich i skręcamy w Bitwy Warszawskiej 1920r. Dojeżdżamy do Grójeckiej. Ulicą Grójecką ( niestety brak ścieżki), dojedziemy do pl. Narutowicza, potem w Filtrową, Krzywickiego, Nowowiejską, Aleją Niepodległości, Koszykową przez pl. Konstytucji do Pięknej, aż do Al. Ujazdowskich. Proszę uważać, od Bitwy Warszawskiej do Al. Ujazdowskich, brak ścieżki. Poruszamy się chodnikiem lub ulicą. Ujazdowskimi przemieszczamy się ścieżką do pl. Trzech Krzyży i na dół w Książęcą, dojedziemy do Parku na Powiślu. Ścieżką przez Park do Mostu Poniatowskiego, potem Kruczkowskiego do Topiel, Browarną, Furmańską, Sowią i Garbarską do Rynku Mariensztackiego. trochę kombinacji aby dostać się na drugą stronę Al. Solidarności i mostu Śląsko Dąbrowskiego do ulicy Grodzkiej. Z Grodzkiej do Wybrzeża Gdańskiego a tam ścieżką do Sanguszki. Niestety podjazd do Konwiktorskiej, Muranowską do Stawski aż do Okopowej. Ze ścieżkami jest różnie, raz są raz ich nie ma. Okopową, potem Towarową przez Rondo Daszyńskiego do pl. Zawiszy, tam w Al. Jerozolimskie i jedziemy do mety w alejach przy KFC. Trasa może nie jest wymagająca i bez większych atrakcji, ale przemieszczamy się przez kilka fajnych dzielnic Warszawy.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa bez wystrzału, ale warta przejechania.
Stopień trudności: