Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

przez Parki Warszawskie

~35.15 km 5Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę zaczynamy przy skwerze na stacji PKP Warszawa Włochy. Jedziemy ulica Śląską do ulicy Składowej, w którą skręcamy. Składową jedziemy do ulicy Popularnej, przy której znajduje się lodziarnia z bardzo dobrymi lodami, warto. Lody robią sami, choć nie są to lody z czasów których ja pamiętam. Ulicą popularną jedziemy ścieżką rowerową do kościoła, przy którym skręcamy w małą uliczkę Sobótki, która to zaprowadzi nas do ulicy Cietrzewia. Wzdłuż ogrodzenia szkoły, dostaniemy się nad stawy. Są to Glinianka Cietrzewia i Glinianka Krańcowa. Jest to bardzo ładna okolica z dwoma ładnymi placami zabaw dla dzieci. Jedziemy wokół stawów aż do ulicy Zbocze, która prowadzi nas, znów do ulicy Cietrzewia. Tam skręcamy w prawo do ulicy Krańcowej. Krańcową w lewo do Popularnej i w prawo. Jedziemy do Al. Jerozolimskich. Na Alejach mamy jedno wzniesienie które musimy pokonać. Alejami a potem ulicą Śmigłowca dostaniemy się do Parku Szczęślewickiego. Jadąc parkiem dostaniemy się do ulicy Dickensa przy pętli autobusowej. Ulicą Dickensa do Białobrzeskiej, Bitwy Warszawskiej i Banacha do Pola Mokotowskiego. Szlakiem rowerowym zielony, dotrzemy do ulicy Batorego i Al. Niepodległości, potem do Al. Armii Ludowej do Waryńskiego. Waryńskiego do Nowowiejskiej, potem do Pl. Zbawiciela i skręcamy w Mokotowską. Potem Koszykową do Pl. Na Rozdrożu do Al. Ujazdowskich i skręcamy w Piękną. Górnośląską przemieszczamy się do Parku Rydza Śmigłego, a z parku kładką i ulicą Na Skarpie do ogrodzenia Muzeum Wojska Polskiego. Potem kierujemy się na ul. Książęcą, którą kierujemy się w dół, przez Ludną do ścieżki rowerowej nad Wisłą. Jedziemy do Mostu Gdańskiego i ulicami Wenedów, Jeziorańskiego i Zakroczymską dojedziemy do ul. Konwiktorskiej. Konwiktorską do Bonifaterskiej, Międzyparkową do Słonimskiego a potem do ronda Radosława które objeżdżamy. Al. Jana Pawła do Broniewskiego aż do Al. Reymonta. Reymonta do Powstańców Śląskich aż do odnowionej Dźwigowej. Pod tunelami gdzie jest już nowa ścieżka rowerowa dojedziemy do Globusowej, potem pod tunel pod torami i stacją PKP Włochy i meta. Uważam że trasa jest atrakcyjna, prowadzi przez wiele parków i ciekawych miejsc w Warszawie. Trasa długa ale dość ciekawa. Polecam wszystkim.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa ciekawa, wyczerpująca, ale jest kilka ciekawych przystanków na trasie. Szczególnie Parki których będziemy mieli kilka na trasie lub krótki wypoczynek nad Wisłą. Polecam trasę naprawdę aktywnym.
Stopień trudności: