Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Otwock - Czersk

~27.68 km 2Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Otwock - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
1. PKP Otwock jest doskonałym miejscem zbiórki, z Warszawy można tu dotrzec SKM S1 jak równiez KM (kierunek: Dęblin; Otwock, Pilawa). 2. Na skrzyzowaniu dróg: Andriolego oraz Matejki znajduje się sklep ostatniej szansy gdzie, niczym przy wodopoju można się zatrzymać aby napełnić bidony i plecaki. 3. Następnie, Rezerwat na Torfach - piękne, malownicze miejsce, gdzie pośród kleszczy, zieleni, kaczek i mlodych labedzi nalezy wziąć kilka głebokich oddechów na drewnianym pomoście 4. Przedzierając się przez las - ściezkami i trasami, których opanowanie jest dla mnie wielkim wyzwaniem, docieramy do miejscowosci Janów. 5. Przejeżdzamy przez urokliwe miejscowości, należące do Powiatu Otwockiego: Janów, Wygoda, Otwock Wielki (gdzie być może uda się odwiedzić park przy Palacu Bielińskich), Kępa Nadbrzeska, Glinki. 6. Po przeprawie przez Wisłe, znajdziemy się na obrzeżach Góry Kalwarii, skąd okolicznymi drózkami dotrzemy do miejscowości Czersk 7. W Czersku odwiedzimy Ruiny zamku - są one celem naszej wyprawy.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo przyjemnie...
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Dla mnie trasa całkiem przyjemna :) Spokojnie, oprócz kawałka poza mostem na Wiśle, ale można pokombinować przejściem przez kolejowy most.
przejechałem: 2016-06-07
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
NIEBO
Stopień trudności: