Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Bożków - Kłodzko - Bardo

~53.1 km 8Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Bożków - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (8)

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa dla każdego kto nie boi się pedałować pod górkę i czasem przejechać przez krzaki. Wyjątkiem jest podjazd pod górę na szczyt Kalwarii w okolicach Barda. Na szczyt prowadzi jedynie szlak pieszy więc pchanie roweru nikogo nie ominie. Trud pchania rekompensują widoki na Bardo i zakole Nysy Kłodzkiej (widok jak z pocztówki). Przed Wojciechowicami gdy szlak żółty rowerowy odchodzi na prawo od drogi nie ma się co dziwić że wjeżdżamy do kogoś na podwórko - tak prowadzi szlak. Dalej jedzie się przez łąkę wzdłuż słupów z drutami telefonicznymi (niestety nie ma tam oznaczeń szlaku) aż do drogi asfaltowej, a na niej w prawo aż do restauracji Kukułka skąd mamy ładny widok na panoramę Kłodzka. W trasę warto wybrać się, gdy jest dość dobra przejrzystość powietrza, wtedy mamy gwarancję pięknych panoram Barda, Kłodzka i okolic. Ja niestety miałem tylko dwa słoneczne momenty, a reszta w deszczu.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.