Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Augustów - Jezioro Sajno - Kanał Augustowski

~25.05 km 6Planuję 7Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Augustów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (7)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Zaczynamy w parku w centralnym miejscu Augustowa jedziemy ulicą Wojska Polskiego prowadzacą na Warszawę, aż do ronda wjazdowego. Na rondzie skręcamy w lewo i następnie jedziemy prosto, aż dotrzemy do jeziora Sajna, tuż obok którego przebiega szosa. Za polem biwakowym w odległości 300 metrów znajduje się zjazd w las w prawo. Na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo i cały czas jedziemy prosto trzymając się głównej drogi. Po wyjechaniu z lasu skręcamy w prawo i po minięciu tablicy z nazwą miejscowości Białobrzegi po około 100 metrach skręcamy w prawo zjeżdzając z małej górki. Następnie jedziemy wzdłuż kanału Augustowskiego. Na jednym krótki odcinku jazda wzdłuż samego kanału nie jest możliwa, ale w odległości 5 metrów od kanału znajduje się asfaltowa droga. Niestety drogę naszą blokuje most na który musimy wejść wraz z rowerem po schodach aby po przejściu przez ulicę ponownie na niego wsiąść. Następnie dojeżdżamy do "obwodnicy" Augustowa, gdzie kończy się nasza podróż wdłuż kanału Augustowskiego i musimy zapuścić się w środek miasta tak aby dotrzeć z powrotem do punktu startowego.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 4.6
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Sympatyczna
Wrażenia:
Stopień trudności:
Piękne widoki na jezioro Sajno, szczególnie z oznaczonego punktu widokowego. Trasa ciekawa, niemęcząca.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
fajna traska część przez las trochę ją zmodyfikowaliśmy aby zajechać do Kaktusika
przejechałem: 2014-06-19
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: