Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

do Rewy szlakiem ciepłowniczym

~16.64 km 33Planuję 9Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Gdynia - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (33)

Przejechali (9)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Witam. Chciałbym zaproponować alternatywną drogę z Gdyni do Rewy. Trasa jest trochę dłuższa niż tradycyjna przez Kosakowo ale nie ma na niej stromych podjazdów i ruch jest znikomy. Większość trasy biegnie drogą techniczną Elektrociepłowni. Musimy dojechać do ul. Puckiej i tam szukać wjazdu na "Ciepłowniczą" - na początku jest charakterystyczna bramka a na niej kilka znaków drogowych (patrz zdjęcie). proszę nie zrażać się nawierzchnią na wjeździe, po przejechaniu 200 m zaczyna się całkiem przyzwoity asfalt. Jedziemy cały czas prosto, przecinając kolejne skrzyżowania. W Mościch Błotach po przejechaniu koło "kapliczki rowerzystów" musimy skręcić w prawo na dość ruchliwą drogę i po 230 m skręcamy w lewo i dalej jedziemy drogą techniczną. Na rozwidleniu kierujemy się w prawo i dalej jedziemy przez las drogą z płyt betonowych. Po wyjechaniu z lasu kierujemy się w prawo i prosto drogą żwirową mijając po drodze wrak łodzi rybackiej dojeżdżamy do drogi asfaltowej na granicy Rewy. Skręcamy w lewo i drogą asfaltową jedziemy prosto do Rewy.
reklama

Komentarze (5)

Średnia ocena trasy: 4.7
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo dobra alternatywa,aby nie poruszać się wśród samochodów.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo fajna , zróżnicowana trasa . Niedługa , idealna dla osób mniej wprawionych . Wiele ciekawych widoków po drodze, a meta w Rewie cudowna . Wycieczkę można połączyć z małym plażowaniem nad morzem , polecam .
przejechałem: 2018-06-18
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
:)
przejechałem: 2016-05-14
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Fantastyczna trasa. Pomimo słonecznej niedzieli ruch działkowców niewielki, więc tylko my i inni rowerzyści i rolkarze. Świetnie było. Polecam początkującym jako trening i zaawansowanym jako odpoczynek od wysiłku.
przejechałem: 2013-04-28
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Ładne widoki, bardzo łatwa trasa, niewielki ruch samochodów.
Stopień trudności: