Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wola Batorska - Sandomierz

~153.91 km 2Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Szczurowa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Całodniowa trasa do Sandomierza, gdzie zatrzymaliśmy się na 3 dni. Brak utrudnień w postaci podjazdów (nie licząc tych po dotarciu do miasta). Przebiega prawie w całości drogami o niskim natężeniu ruchu. Jedynie na odcinku z Suchorzowa do zjazdu nad zalew Machowski poruszamy się po dwupasmówce, gdzie należy zachować szczególną ostrożność. Znad zalewu do Sandomierza prowadzi ścieżka rowerowa, którą pokonujemy ostatni etap trasy. Trasa pokonana dnia 27.06.2012 Powrót (niedziela 01.07.2012): - przejazd rowerem ok. 18 km na trasie Sandomierz - PKP Tarnobrzeg. - Autobus szynowy Tarnobrzeg - Rzeszów (niska podłoga w wejściu dla ludzi z rowerami, są wieszaki na rowery). Znikoma ilość pasażerów oprócz nas - Pociąg Rzeszów - Bochnia (rowery pakujemy do ostatniego wagonu, dla podróżnych z większym bagażem) - Przejazd przez Puszczę Niepołomicką do domu.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Wyprawa całodniowa. Jedyną trudnością może być jej długość. Konieczność noclegu w Sandomierzu.
Stopień trudności: