Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wałcz - Nakielno

~18.3 km 2Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wałcz - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Rozpoczynając trasę w Wałczu docieramy do Morzyc. Mijając leśniczówkę z lewej strony, a plac zabaw z prawej wjeżdżamy na utwardzoną drogę, którą prowadzi nas do Nakielna. W Nakielnie skręcamy w lewo na asfalt i udajemy się w kierunku Strączna. Po pewnym czasie widzimy drogowskaz prowadzący na Czarodziejską Górkę. Jadąc spowrotem do Wałcza drogą Rutwica-Strączno możemy skręcić w prawo, przejechać pod wiaduktem i jesteśmy nad jeziorem Nakielno (Szkliste) jednym z najczystszych jezior. Wracając do Wałcza wracamy na asfalt i udajemy się w kierunku Strączna. Mijamy przejazd kolejowy i na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo. Po ok 400m skręcamy w lewo na utwardzoną drogę, która doprowadzi nas do drogi Nakielno-Morzyce stamtąd analogicznie do Wałcza.
reklama

Komentarze

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.