Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Z Ustki nad jezioro Gardno

~59.72 km 13Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rowy - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (13)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start z parku przy ul. Chopina przez ul.Wczasową przez las do Orzechowa później lasem do Poddąbia-przejazd bezproblemowy. Dalej lasem do Dębiny, początek piaszczystą drogą, ciężki kawałek drogi. Z Dębiny do Rowów drogą asfaltową następnie wjazd do Słowińskiego Parku Narodowego.Jedziemy szlakiek R-10 mijając punkt widokowy na jez.Gardno. Na krzyżówce z drogą do Czołpina jedziemy w prawo do krzyżówki z drogą na Smołdzino i tam w lewo właśnie do Smołdzina. Ze Smołdzina mijając Rowokół do Gardny Wielkiej, dalej drogą do Gąbina i w lewo do Objazdy. W objeździe w lewo do Machowinka i tam wjeżdżamy na Szlak zwiniętych torów i tym szlakiem aż do Zapadłego gdzie w lewo jedziemy do Przewłoki i dalej do Ustki. Ogólnie trasa łatwa poza kilkoma podjazdami. Czas przejazdu trasy poniżej 5h.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Ciekawa trasa,ładne widoki.
Stopień trudności:
Trasa ciekawa,na terenie Parku,po deszczu trochę błota i mokrych korzeni.Objazd Gardna od strony południowej słabo oznakowany,ale ogólnie ok.
Fajna trasa, dużo do zobaczenia, raczej łatwa poza kilkoma podjazdami.
Stopień trudności: