Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Mysłowice - Sosnowiec

~65.53 km 1Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Mysłowice - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
aza
Zaczynamy od ul.Kuźnica i kierujemy się w pobliże sądu rejonowego a następnie jadąc wzdłuż Czarnej Przemszy przekraczamy most na rzece wyjerzdzając na ul.Ostrogórską.Za wiaduktem kolejowym skręcamy w lewo i jedziemy szutrową drogą przy oczyszczalni.Dojedziemy do ul.Mikołajczyka i skręcamy w prawo do lasu. Scieżka zaprowadzi nas do mostu nad rz.Przemszą. Przekraczamy most i skręcamy w lewo i ul.Powstańców dotrzemy do parku.Jedziemy zielonym szlakiem rowerowym aż do torowiska. Tutaj szlak skręca w prawo my natomiast przekraczamy tory i ul.gen.Jerzego Ziętka jedziemy prosto. Po minięciu autostrady A4 skręcamy w lewo w ul.Wrzosową.Trzymamy się ponownie zielonego szlaku rowerowego,którym dojedziemy do drogi asfaltowej(ul.Długa) i skręcamy w lewo.Po przejechaniu przejazdu kolejowego skręcamy w prawo w las.Żółty szlak prowadzi nas prosto aż do skrzyżowań duktów z czerwonym szlakiem rowerowym.Skecamy w lewo i wyjedziemy z lasu. Ponownie w lewo i po 100m skręcamy w prawo pod górkę.Ścieżka będzie prowadziła wzdłuż autostrady A4 dotrzemy do ul.Zachęty i skręcamy w lewo w kierunku miejscowości Jeleń. Po przekroczeniu rz.Przemszy skręcamy w prawo i trzymamy się żółtego szlaku rowerowego, którym dojedziemy na Bory.Na rondzie skręcamy w prawo i tym razem trzymamy się czarnego szlaku rowerowego(ul.Stroma). Dojedziemy do wzniesienia Grodzisko i skręcamy w prawo tym razem pilnujemy czerwonego szlaku rowerowego,którym przez Byczynę dojedziemy do Ciężkowic. Przekraczając rzeczkę Kozi Brud jedziemy prosto (szlak czerwony skręca w lewo).Jedziemy niebieskim szlakiem i po okolo 600m skręcamy w lewo na zielony szlak. Dojedziemy do ul.Bukowskiej.Za przejazdem kolejowym skręcamy w prawo(ul.Kolejarzy) Trzymamy się czarnego szlaku. Dojedziemy do mostu na Białej Przemszy. Jedziemy prosto (szlak czarny będzie skręcał w lewo).Nąstępnie przez park dotrzemy do ul.Stacyjnej a dalej do lasu. Ścieżka poprowadzi nas do ul.Laziennej. Następnie wzdłuż torowiska kolejowego dotrzemy do Dańdówki i ul.gen.Andersa docieramy do mety naszej wycieczki.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Dla każdego
Stopień trudności: