Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Goworów - Jodłów - Międzylesie - Różanka - Roztoki

~33.91 km Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Goworów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa w zupełności szosowa, zaczynamy spod sklepu w Goworowie, jedziemy ciągle pod górę, aż do samego Jodłowa, po drodze możemy zaobserwować wystające fragmenty skalne, widoczne gołym okiem. Gdy dojedziemy do Jodłowa, kierujemy się na Międzylesie i najlepiej przed startem w dół sprawdźmy hamulce (przydadzą się), gdyż czeka nas kilkukilometrowy zjazd. Wjeżdżając na międzyleski rynek możemy przejechać dookoła, albo od razu polecieć w prawo (tutaj trzeba uważać bo przecinamy DK 33 Kłodzko - Boboszów), wytrzęsie nas trochę na kostce, ale jak dotrwamy to skręcamy w lewo i jedziemy na Różankę. Tutaj będzie czekał nas kilkukilometrowy podjazd, ale przy odpowiednim przygotowaniu powinno pójść całkiem gładko. Na szczycie czekają nas niezapomniane widoki masywu Śnieżnika i całej Gminy Międzylesie. Zjeżdżając z Różanki (znów trzeba uważać na sprawność hamulców) kierujemy się na Domaszków i później na kolejnym skrzyżowaniu na Roztoki. W Roztokach będziemy musieli uważać, ponieważ znów będziemy przecinać DK 33, przez krzyżówkę jedziemy prosto na Goworów. Trasę kończymy pod sklepem w Goworowie ;) Polecam fanatykom morderczych podjazdów ;)
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.