Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Nowy Świętów - Głuchołazy - Nowy Świętów

~58.59 km 1Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa przebiega w 95% asfaltem, jedynie w Mikulovicach na drodze rowerowej jest szuter. Niestety po drodze mamy paskudną górkę w Głuchołazach którą musimy przejechać i tam i spowrotem, mogę pocieszyć od Czeskiej strony podjazd jest nieco łagodniejszy. Ruszamy z pod dworca PKP w Nowym Świętowie i jedziemy w kierunku przejścia granicznego w GŁuchołazach, aby nieco urozmaicić wycieczkę i być z dala od ruchomej trasy wybieramy drogę przez Bodzanów i Rudawę. Następnie przejeżdżamy przez rynek w Głuchołazach i jedziemy dalej w kierunku granicy. Jak już wcześniej wspomniałem w Miklulovicach znajduje się droga rowerowa która prowadzi nas wzdłuż rzeki, znajduje się również miejsce na odpoczynek. Dalej jedziemy wzdłuż drogi 44 która prowadzi wzdłuż rzeki aż do Jesennika.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

piękne widoki, w Czechach eleganckie drogi rowerowe, polecam kazdemu!
Stopień trudności: