Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

do jeziora Wyspowo

~17.7 km 5Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Z ulicy Zamkowej w Wejherowie wjeżdżamy do Parku gdzie po około 300 metrach skręcamy w lewo na czerwony szlak pieszy. Trzymamy się cały czas ścieżki aż do domu jednorodzinnego po lewej stronie. Za domem przez skrzyżowanie dróg leśnych jedziemy prosto. Na następnym skrzyżowaniu trzymamy się lewej strony. Po drodze mijamy stawy i miejsce z ławeczkami i do robienia oggniska. Dalej kierujemy się w prawo zgodnie ze znakiem do jez. Wyspowo. Na następnym skrzyżowaniu dróg leśnych przejeżdżamy prosto i po jakimś czasie dojeżdżamy wreszcie do jeziora. Około 300m przed tym miejsce m mijamy małe leśne bajorko, które w okresie letnim jest bardzo urokliwe z uwagi na okoliczną roslinność. Warto zrobiś sobie zdjęcie. Przy jeziorze skręcamy w lewo. Dalej jedziemy cały czas prosto aż do drogi asfaltowej na której skręcamy w lewo. Mijamy wioskę Gniewowo i znowu dojeżdżamy do lasu. Jedziemy dalej drogą asfaltową i po minięciu przystanku skręcamy w drugą leśną scierzkę w lewo. Ścierzką tą jedziemy cały czas prosto aż do domku jednorodzinnego, który mijaliśmy jadąc w tamtą stronę. Aby powrócić do punktu startu skręcamy przy nim w prawo.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Czy na pewno jedziemy ścierzką, chyba że to leśna ścierzka. Jak tak to spoko, ale ja wolę ścieżki pisane przez ż !!!
Stopień trudności: