Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Sochaczew - Żyrardów

~26.62 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Sochaczew - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Prosta droga, od długości prawie 27 km, wiodąca do Żyrardowa. Trasa zaczyna się w Sochaczewie, następnie przebiega przez Bielice i kończy się za Żyrardowem, w małej miejscowości Korytów.
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 1
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

mówią że z ludzi którzy tam regularnie jeździli, wszyscy już w piachu albo na wózkach, kiedyś jeszcze się tą trasą wyrywałem, aktualnie szukam zamienników, niech by i dłuższych, ale nie mam już przygód z tirami które próbują mnie najechać przyczepą albo kierowcami którzy spychają do rowu bo jakiś opóźniony na trzeciego wyprzedza ;/
przejechałem: 2017-02-25
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa tranzytowa, brak chodników. Mocnych wrażeń gdy TIR-y mijają Cię o kilkadziesiąt cm i wściekłych kierowców nie brakuje.
Stopień trudności:
Nie polecam tej trasy dla rowerzystów a to z prostego powodu bo przebiega ona drogą tranzytową i brak tam chodników. Nie polecam. Trasa dla tych co kochają ryzyko .
Trochę ruchliwa trasa :)
Stopień trudności: