Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Koszalin - Gąski - Koszalin

~23.04 km 7Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras

Planują (7)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę rozpoczynamy na ul. Morskiej w Koszalinie i kierujemy się na ścieżkę rowerową Koszalin - Mielno (ścieżka rowerowa jest nowa, więc wygodnie można jechać ze znaczną predkościom, jedynie w Mścicach trafimy na wyboje i dziury). W Mielnie na rondzie skręcamy na Gąski (drugi zjazd lub po prostu odbijamy w lewo) do Mielenka można śmiało jechać ścieżką rowerową. Od Mielenka jedziemy już asfaltem, zmagając się z dziurawą i ostro lepioną nawierzchnią, nawet kilka większych górek tak nie męczy jak wieczne wyboje na drodze. (można też skręcić do Sarbinowa i do Gąsek dojechać polną drogą). W Gąskach (w "centrum") na słupie widnieje strzałka z informacją jak dostać się do latarni. Powrót taki sam lub za Sarbinowem można odbić na Mścice (z pominięciem Mielenka i Mielna)
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)
Polecam.
Wrażenia:
Z Mielna do Gąsek przyjemniej jest jechać wzdłuż morza przez las.
Bezpieczna w miarę ciekawa.
Stopień trudności:
bardzo fajna trasa
Stopień trudności: