Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Koszalin - Gąski - Koszalin

~23.04 km 7Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Koszalin - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (7)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę rozpoczynamy na ul. Morskiej w Koszalinie i kierujemy się na ścieżkę rowerową Koszalin - Mielno (ścieżka rowerowa jest nowa, więc wygodnie można jechać ze znaczną predkościom, jedynie w Mścicach trafimy na wyboje i dziury). W Mielnie na rondzie skręcamy na Gąski (drugi zjazd lub po prostu odbijamy w lewo) do Mielenka można śmiało jechać ścieżką rowerową. Od Mielenka jedziemy już asfaltem, zmagając się z dziurawą i ostro lepioną nawierzchnią, nawet kilka większych górek tak nie męczy jak wieczne wyboje na drodze. (można też skręcić do Sarbinowa i do Gąsek dojechać polną drogą). W Gąskach (w "centrum") na słupie widnieje strzałka z informacją jak dostać się do latarni. Powrót taki sam lub za Sarbinowem można odbić na Mścice (z pominięciem Mielenka i Mielna)
reklama

Komentarze (5)

Średnia ocena trasy: 4.7
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

W Mielenku proponuję dojechać do pasa nadmorskiego, i tam, zamkniętą dla samochodów szutrową drogą przez las jechać do Chłopów, i dalej z Chłopów przez Sarbinowo do Gąsek.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Polecam.
Wrażenia:
Z Mielna do Gąsek przyjemniej jest jechać wzdłuż morza przez las.
Bezpieczna w miarę ciekawa.
Stopień trudności:
bardzo fajna trasa
Stopień trudności: