Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Pętla po Polskim i Słowackim Spiszu

~60.31 km 5Planuję 7Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (7)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Według mnie najpiękniejsza trasa rowerowa po polskim i słowackim Spiszu. Zaczyna się i kończy pod zamkiem w Niedzicy długość 62km. Podjazy łącznie ok.900m. Główne Miejscowości: Niedzica Zamek-Niedzica wieś-Kacwin-Osturnia (Słowacja)-Jurgów-Przełęcz nad Łapszanką-Łapsze Wyżne-Łapsze niżne ?Niedzica- Niedzica Zamek. Dobre zaplecze gastronomiczne na całej trasie zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej. Piękne widoki poczynając od jeziora Czorsztyńskiego i zamku w Niedzicy a potem przez większość trasy piękne widoki na tatry Bielańskie. Po drodze ciekawe drewniane kościółki. W bacówce w Jurgowie można napić się żentycy i kupić oscypki. Szczerze polecam tę trasę. Zamieszczam plik ze śladem trasy zarówno dla Garmina Jak i dla plików wymiany GPS.W mojej 7 stopniowej skali wycieczka na 6 pkt.
24.07.2016
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Gdzie jest ten ślad gpx?
Stopień trudności: