Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Puszcza Dzarlubska

~46.65 km 2Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Swarzewo - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Witam. Chciałbym przedstawić ciekawą trasę na niedzielne popołudnie. Wycieczkę rozpoczynamy w miejscowości Gnieżdżewo przy stacji PKP Swarzewo. tam rozpoczyna się droga rowerowa do Krokowej. Wybudowana została na nasypie nieczynnej linii kolejowej. Drogą rowerową jedziemy do Krokowej. W miejscach gdzie znajdowały się stacje teraz można odpocząć na ławeczkach i poczytać o zabytkach w tym regionie. W krokowej kierujemy się na Stażyno gdzie skręcamy w prawo i trzymając się szlaku rowerowego jedziemy przez las do Mechowa gdzie znajdują się groty (wejść można do godz. 17) ja dojechałem 5 po i już było zamknięte. Z grot mechowskich cofamy się do cmentarza i skręcamy w lewo i jedziemy prosto (nie zniechęcajmy się jakością drogi po wjechaniu do lasu jest bardzo dobra) . Trzymając się oznaczeń szlaku rowerowego i konnego dojeżdżamy do Wejherowa. Dalej każdy jedzie w swoim kierunku.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo fajna trasa, tylko jak wiatr jest spory, to trzeba trochę powalczyć na odcinku od Swarzewa do Krokowej;) Przejazd z Krokowej do Wejherowa trasą rowerową WTC super, można poszaleć w lesie. Ja zrobiłam tę trasę kilka razy i dłuższą niż tu podana tzn. wyruszałam z Rumi albo z Gdyni.
Stopień trudności: