Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Mikółów - Panewniki - Ruda Śląska - Mikołów Mokre - Mikołów

~27.55 km 2Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Mikołów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa rekreacyjna. Drogi polne, leśne, czasem odcinki po drogach lokalnych z bardzo mały ruchem samochodów. Początek w Mikołowie, kierunek ścieżką rowerową na Starganiec, następnie ścieżkami polnymi na Panewniki. Dobrze mieć nawigację lub dokładną mapę ponieważ łatwo można się zgubić na nieoznaczonych szlakach. Z Panewnik, przejazd lasem oraz drogą lokalną do Rudy Śląskiej, w okolice kopalni Halemba. Przed kopalnią odbijamy w lewo w ulicę Mikołowską, która z czasem przechodzi w polną ścieżkę. Przejazd przez DK 44, wjazd do Mikołów Mokre, do pokonania długie, lekkie wzniesienie. Następnie wjazd do Mikołowa przecinając tzw. Wiślankę. Zjazd do centrum Mikołowa drogą lokalną, ruch samochodów raczej duży, nawierzchnia słabej jakości zatem wzmożona ostrożność.
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przyjemne odcinki po lesie. Generalnie fajna trasa na 2 godziny uczciwej jazdy. Spokojnie da się przejechać nawet z całą rodziną.
przejechałem: 2012-07-01
Pogoda:
Wrażenia: