Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Bielsko-Biała - Brenna

~47.28 km 4Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Bielsko-Biała - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start z centrum Bielska, następnie podjazd na Dębowiec i dalej w stronę Szyndzielni. Z Szyndzielni przejeżdżamy na Klimczok z którego kierujemy się czerwonym szlakiem w stronę Chaty Wuja Toma i przełęczy Karkoszczonka. Niestety ale częścią szlaku trzeba prowadzić rower gdyż szlak prowadzi bardzo wąską ścieżką która usłana jest korzeniami i pniami drzew. Z resztą trasy nie jest już źle. Z Przełęczy Karkoszczonka kierujemy się żółtym szlakiem w stronę Brennej. Czeka nas tu kilkusetmetrowy zjazd po dość dobrym szlaku który następnie łączy się z drogą asfaltową. Zjazd do Brennej-coś pięknego. Z Brennej jedziemy wzdłuż rzeki Brennica aż do Górek Wielkich. Z Górek kierujemy się w stronę Jaworza Nałęża a z tąd już z górki do Jaworza Centrum i Wapienicy. Z Wapienicy mamy lekki podjazd pod Lotnisko,a stąd już zostaje nam tylko zjazd do centrum Bielska.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.