Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Warszawa - Ciszyca - Konstancin

~63.45 km 3Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Warszawa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa spokojna, urozmaicona i pełna urokliwych zakątków. Z Bielan przez Kępę Potocką jedziemy cały czas wzdłuż Wisły. Za Mostem Łazienkowskim poruszamy się wzdłuż ulicy Solec i Czerniakowskiej, skręcamy w Bartycką i ulicą Nadrzeczną docieramy pod Most Siekierkowski. Od razu za mostem wbijamy się na wał przeciwpowodziowy, który poprowadzi nas do Wału Zawadowskiego, a następnie do ul Włóki. Dojeżdżając do przejazdu kolejowego, który ukazuje się nam po lewej stronie, przecinamy go. Niedługi kawałek jedziemy trasą, na której po deszczach długo utrzymują się błotniste kałuże. Po drodze mijamy małe osady i dojeżdżamy do mostku, z którego asfaltowa droga prowadzi do Ciszycy. Warto tu zejść na drugą stronę wału i ścieżką dojść do Wisły. Widoki potrafią zachwycić. Powrót do Warszawy asfaltem przez Opacz i Habdzin,a od Konstancina-Jeziorna częściowo ścieżką rowerową, która na dzień mojego przejazdu jeszcze nie była ukończona.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Chciałbym kiedyś pojechać tą trasą... Miło by było mieć kogoś do towarzystwa.... Dziękuję Ci za powyższy opis.
Jedna z moich ulubionych tras. Cisza, spokój...
Stopień trudności: