Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rzeszów - Budziwój - Rzeszów

~29.3 km 2Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa zaczyna się przy moście na ulicy Piłsudkiego. Jedziemy drogą rowerową wzdłuż rzeki Wisłok. Dojeżdżamy do mostu Karpackiego i skręcamy w lewo, za mostem skręcamy w ul. Kwiatkowskiego i jedziemy nią aż do skrzyżowania na Budziwój. Na skrzyżowaniu jedziemy prosto w szutrową drogę. Droga szutrowa z czasem staje się bardziej kamienista i zaczyna się na prawdę stromy i dość długi podjazd. Cały czas pod górkę dojeżdżamy do lasu , kiedy pokonamy las dojedziemy do drogi głównej, tam skręcamy w prawo i jedziemy już asfaltem, zaczyna się długi zjazd( uwaga prędkość dochodzi do 50km/h!!), jedziemy cały czas przed siebie główną drogą aż dojedziemy do skrzyżowania( jest tam sklep delikatesy centrum po lewej stronie)skręcamy w prawo i jedziemy przez Budziwój, aż do skrzyżowania gdzie zobaczymy drogowskazy na centrum i port lotniczy jasionka, jedziemy tak jak pokazują znaki, jesteśmy już na tej samej drodze, którą jechaliśmy w tamtą stronę, wracamy tą samą drogą do miejsca z którego rozpoczęliśmy.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

bardzo ładne widoki na Rzeszów
Stopień trudności: