Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Warszawa - Koczargi Stare - Warszawa

~31.55 km 4Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Warszawa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa zaczyna się na Bielanach ścieżką rowerową. Dalej prowadzi małymi, spokojnymi uliczkami Bemowa i wzdłuż większych,lecz otoczonych zielenią ulic. Przez Kwirynów dojeżdżamy do niedużego, schludnego rynku w Babicach. Kierując się w stronę głównej ulicy w Babicach mijajmy Zielonki, a następnie skręcamy w prawo i dojeżdżamy do Koczarg Starych - cichej wioski położonej w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Droga powrotna wiedzie przez Latchorzew, gdzie w XVI wieku mieszkał Wojciech Oczko-lekarz nadworny i sekretarz Stefana Batorego oraz Zygmunta III Wazy, autor pierwszych pisanych w języku polskim prac medycznych. Przez Blizne Łaszczyńskiego dojeżdżamy do Warszawy i przez Forty Bema wracamy na Bielany. Trasa, mimo, że w dużej części prowadzi przez Warszawę jest spokojna i relaksująca, odpowiednia także dla młodszych rowerzystów. Droga powrotna z Koczarg Starych może również przebiegać przez Hornówek, Izabelin i Laski.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przyjemna trasa na wolny dzień
Stopień trudności: