Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Giżycko - Kruklanki - Pozezdrze - Świdry - Giżycko

~63.78 km 30Planuję 8Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Giżycko - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (30)

Przejechali (8)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo zróżnicowana pod względem nawierzchni, niezbyt wymagająca. Ruch samochodowy bardzo mały, największe natężenie ruchu na odcinku Kruklanki/ Jasieniec w zasadzie bardzo niewielkie. Odcinek trasy Giżycko - Kruklin to droga asfaltowa gdzie występuje bardzo małe natężenie ruchu. Trasę z Kruklina do Kruklanek jedziemy trasą szutrową z przeprawą przy starym wiadukcie na rzece Sapinie. Odcinek Kruklanki - Jasieniec to znów szosa, natomiast za Jasieńcem w lewo kierujemy się lasem do Przerwanek. W Przerwankach zaczyna się szosa którą jedziemy przez Pozezdrze aż do samego Harszu. Odcinek Harsz - Pieczarki to odcinek terenowy. W Pieczarkach kierujemy się na Świdry, mamy tam krótki odcinek asfaltowy. Trasa Świdry - Perkunowo - Giżycko to droga terenowa. Przy czym odcinek z Perkunowa do Giżycka pojechałem przez poligon. PS. Zdjęcia które wstawiłem nie powalają ze względu na to że byly robione z telefonu.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Urocza, dobre drogi, prawie cały czas kontakt z jeziorami.
Stopień trudności:
Uważam że owa trasa obfituje w bardzo ciekawe widoki.
Stopień trudności: