Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wałbrzych - Marciszów - Wałbrzych

~72.43 km 3Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wałbrzych - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z Wałbrzycha wyjeżdżamy w kierunku Boguszowa przez Sobięcin. Po krótkim podjeździe lekko falistą drogą jedziemy przez Boguszów, Gorce do Czarnego Boru. Tu na głównym skrzyżowaniu skręcamy w prawo. Jedziemy przez Witków Śląski i Jaczków, gdzie skręcamy w lewo w kierunku Marciszowa. Z Jaczkowa jedziemy wzdłuż torów kolejowych przez Sędzisław. Na skrzyżowaniu z DK 5 skręcamy w prawo i docieramy do Marciszowa. Na głównym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w kierunku Kaczorowa. Za stacją w Marciszowie skręcamy w lewo pod wiadukt i po kilkuset metrach ponownie w lewo. Jedziemy za drogowskazami na "Kolorowe Jeziorka". Rozpoczynamy podjazd najpierw do Wieściszowic, a tu obok sklepu skręcamy w prawo i stromym podjazdem wjeżdżamy na przełęcz Rędzińską. Miejscami jest tu nawet 22% nachylenia, więc podjazd daje w kość. Z przełęczy roztacza się piękna panorama Gór Wałbrzyskich, Kaczawskich i Kamiennych. Około 300 metrów po obu stronach przełęczy jest bardzo kiepska nawierzchnia (pokruszony asfalt). Z przełęczy zjeżdżamy przez Rędziny do Pisarzowic i dalej w kierunku Kamiennej Góry. Do Wałbrzycha wracamy przez Czarny Bór i Boguszów-Gorce.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Polecam!
Stopień trudności: