Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Trzebnica - Wrocław

~36.14 km 3Planuję 9Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras

Planują (3)

Przejechali (9)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z Wrocławia do Trzebnicy dojeżdżamy szynobusem. Zaczynamy więc na stacji kolejowej w Trzebnicy, zwiedzamy miasto, a następnie kierujemy się w stronę Wrocławia. Wyjeżdżamy przez Las Bukowy. Trasa z Trzebnicy prowadzi zielonym szlakiem rowerowym - dobrze oznakowanym. Niektóre podjazdy są trudne, na szczęście później są zjazdy w dół :-) Trasa prowadzi głównie polnymi drogami, czasami wiejskimi asfaltówkami - cisza spokój, natura i ładne widoki. W Zaczarowanych Wzgórzach trzeba uważać na motocrossowców i quady.
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)
piękna, zróżnicowana trasa, jedna z wielu dróg dojazdowych do Trzebnicy:)
Wrażenia:
Stopień trudności:
Hej, Bardzo fajna trasa. Na początek kilka stromych podjazdów leśnych oraz leśnych. Później jazda drogami mało uczęszczanymi przez ładne wioski. Nie zgodzę się jednak z przedmówcą, że jest dobrze oznaczony szlak. Na kilku rozjazdach trzeba się domyślać, raz pojechałem źle. Ogólnie polecam
Pogoda:
Stopień trudności:
Ciekawy powrót do domu lub wyskok na dłuższą chwilę ładna ścieżka wzdłuż głównej drogi Wrocław - Poznań. Ja jednak wolę trasy gdzie jest mniej samochodów w polu widzenia:)
Stopień trudności:
Szlak rowerowy Trzebnica - Wrocław przez pola i odludne miejsca. Bardzo ładne widoki, przyjemna trasa.
Stopień trudności: